O nas

Nasze biuro projektowe mieszczące się w Warszawie specjalizuje się w tworzeniu projektow wnętrz prywatnych (mieszkań, apartamentów, domów, rezydencji) oraz wnętrz komercyjnych (biur, sklepów, restauracji czy innych lokali usługowych).

Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów, którzy potrafią przekuć pomysły i potrzeby Klienta w wyrafinowane i funkcjonalne aranżacje. Wszystkie nasze projekty realizowane są w sposób indywidualny. Stały kontakt z klientem to podstawa naszej pracy. Dzięki wzajemnemu zrozumieniu między Inwestorem, a projektantem każde nasze zlecenie to oryginalny projekt, w którym wyrażona jest osobowość i charakter Klienta.

20

Lat doświadczenia
w projektowaniu

Na swoim koncie mamy wiele projektów zrealizowanych na terenie całej Polski. Z wrażliwością i wyczuciem, w oparciu o znajomość różnorodnych trendów i stylów tworzymy wnętrza, które oprócz tego, że są piękne same w sobie, stają się także prywatnymi oazami Inwestorów – miejscami ich wyciszenia i relaksu.

Powierzone nam zlecenia wykonujemy w sposób innowacyjny i kompleksowy. Oprócz stworzenia ostatecznej koncepcji wnętrza zapewniamy takze dostęp do sprawdzonej obsługi wykonawczej oraz autorski nadzór nad realizacją projektu.

Jeżeli chcesz, aby przestrzeń wokół Ciebie wyróżniała się harmonią, ponadczasowym stylem, elegancją, dbałością o detal oraz jakość materiałów, a przy tym cenisz sobie osobiste zaangażowanie projektanta – zgłoś się do naszego biura. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa nowe, inspirujące przestrzenie i wnętrza odpowiadające Państwa wymaganiom.